Wideorozmowa

Przedłużona gwarancjaGWARANCJA NA SAMOCHÓD


Wraz z zakupem nowego Fiata Professional uzyskujesz 24-miesięczną Gwarancję, trwającą od daty odebrania samochodu, bez limitu przebiegu. Gwarancja ta obejmuje wady fabryczne samochodu, które będą naprawiane nieodpłatnie, z zastosowaniem oryginalnych lub odnowionych części zamiennych.

 

Wszelkie interwencje gwarancyjne będą realizowane przez Sieć Serwisową Fiat Professional, a obejmują one:

 

 • naprawę lub wymianę wadliwego detalu 
 • robociznę obejmującą wymianę komponentów lub naprawę 
 • dostarczenie materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania gwarancji 

 

gwarancja

 

W okresie Gwarancji na samochód będzie można korzystać z usług pomocy drogowej.

 

GWARANCJA NA LAKIER

Samochód posiada gwarancję na wady fabryczne lakieru przez okres 36 miesięcy od daty odebrania go z salonu. Gwarancja obejmuje całkowite lub częściowe lakierowanie naprawcze samochodu, mające na celu usunięcie potwierdzonej anomalii zgodnie ze standardowymi warunkami producenta.

 

GWARANCJA NA PERFORACJĘ

Elementy strukturalne karoserii samochodu objęte są gwarancją na perforację spowodowaną przez korozję, gdy wytworzy się ona od wewnątrz i przebije na zewnątrz. Gwarancja obejmuje naprawę i/lub wymianę wszelkich oryginalnych elementów strukturalnych karoserii, w których nastąpiła perforacja przez korozję, a obowiązuje przez okres 8 lat od daty odebrania samochodu.
Zachęcamy do zapoznania się z warunkami gwarancji podanymi w Książce Gwarancyjnej.

 

 

 WYDŁUŻ GWARANCJĘ, WYBIERZ OSZCZĘDNOŚĆ 

 

Dzięki trzem rozwiązaniom oferowanym przez Mopar® Vehicle Protection, wydłużenie gwarancji na usterki mechaniczne i elektroniczne Twojego samochodu oznacza oszczędność.

Dodatkowo skorzystasz z:

 1. napraw wykonywanych przez wysoko kwalifikowanych i odpowiednio wyspecjalizowanych techników
 2. zastosowanych oryginalnych części zamiennych 
 3. sieci serwisowej i wsparcia w całej Europie 
                   

Gwarancje elektromechaniczne Maximum Care i Powertrain Care są dostępne dla wszystkich marek samochodów Grupy na polskim rynku (Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Abarth, Fiat Professional, Jeep), zarówno nowych, jak i używanych (z gwarancją producenta). W zależności od potrzeb eksploatacyjnych i przebiegu pojazdu, oferujemy różne zakresy ochrony i okresy obowiązywania.

 

1. Gwarancja Maximum Care to najszersza ochrona, która w maksymalnym stopniu eliminuje koszty napraw i usunięcia usterek oraz wymiany uszkodzonych części i zespołów. czytaj więcej..

2. Gwarancja Powertrain Care to ekonomiczny wariant, obejmujący ochroną główne podzespoły samochodu (silnik, skrzynia biegów, układ przeniesienia napędu, układ chłodzenia i zasilania paliwem). czytaj więcej..

 

Co zyskujesz?

 • przedłużenie gwarancji fabrycznej nawet do 5 lat (w tym 2 lata gwarancji ustawowej)
 • 3 opcje czasowe do wyboru (1-3 lata, ograniczone limitem przebiegu)
 • ochronę z planowanym przebiegiem max. 200tys. km w 3 lata
 • pomoc w doborze najbardziej optymalnego wariantu
 • ułatwienie sprzedaży pojazdu (rękojmia dobrego stanu)
 • możliwość przeniesienia prawa do usługi na kolejnego nabywcę (po uprzednim powiadomieniu Fiat Auto Poland)
 • możliwość włączenia kwoty kontraktu do raty leasingu/kredytu

 

PRZEGLĄDY OKRESOWE

 

Każdy samochód wymaga okresowego wykonywania czynności przeglądowych.

Grupa Fiat przygotowała więc dla każdego produkowanego przez nią modelu/wersji samochodu Wykaz czynności przeglądów okresowych niezbędnych w celu monitorowania stanu działania i ogólnej sprawności pojazdów.

Przestrzeganie zaleceń Wykazu czynności przeglądów okresowych pozwala również na zoptymalizowanie osiągów i zużycia paliwa przez samochody oraz, w miarę wydłużania się okresu eksploatacji, przestrzeganie norm emisji i ogólnych wymagań środowiskowych, a także zachowywanie przez samochód takiego stanu, który zapewni mu przechodzenie przez przewidziane prawem badania techniczne pojazdów.


O FIRMIE JATA

Firma JATA SP. Z O.O. powstała w 1997 roku. Na podstawie podpisanej umowy dealerskiej stała się Autoryzowanym Dealerem Fiat Auto Poland S.A. Te 20 lat to ciągły proces inwestycyjny, rozwój infrastruktury oraz doskonalenie naszej kadry pracowniczej...

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najciekawsze artykuły, informacje o konkursach i promocjach, najciekawsze dyskusje na forum zapisz się na nasz newsletter.