Wideorozmowa

Nowe samochody dostawcze FIAT


Dla osób rozpoczynających własny biznes lub rozwijających swoje przedsiębiorstwo przygotowaliśmy pojazdy, które znacząco ułatwią rozwożenie towaru czy świadczenie usług poza firmą. Oferujemy nowe samochody dostawcze Fiat – różne modele i możliwości, jednak wszystkie w doskonałym stanie technicznym, gotowym do drogi. Jako autoryzowany dealer dbamy, aby otrzymali Państwo auto idealnie dopasowane do bieżących potrzeb, które w rzeczywisty sposób przełoży się na zyski dla całego przedsiębiorstwa.

W naszej ofercie znajdują się samochody dostawcze przeznaczone nie tylko do przewożenia towarów, ale także osób. Jako doświadczony autoryzowany dealer Fiat nie zapomnieliśmy o tak istotnej części asortymentu tej marki, jaką są pojazdy do zabudowy – można wykorzystać kabinę ze skrzynią, wywrotkę czy zabudowę brygadową. Doskonałą, kompaktową propozycją jest także nasza nowa Panda Van. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi modelami: poczynając od Ducato, przez Fiorino i Doblo, po Talento.

Wyszukaj samochód


O FIRMIE JATA

Firma JATA SP. Z O.O. powstała w 1997 roku. Na podstawie podpisanej umowy dealerskiej stała się Autoryzowanym Dealerem Fiat Auto Poland S.A. Te 20 lat to ciągły proces inwestycyjny, rozwój infrastruktury oraz doskonalenie naszej kadry pracowniczej...

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najciekawsze artykuły, informacje o konkursach i promocjach, najciekawsze dyskusje na forum zapisz się na nasz newsletter.