Wideorozmowa

Ducato najlepiej sprzedającym się samochodem dostawczym w Europie.


Ducato otrzymał  wyjątkowy prezent od Klientów: zaufanie, które sprawiło, że w 2020 roku, po raz pierwszy w ciągu czterdziestu lat, biorąc pod uwagę wszystkie segmenty, był najlepiej sprzedającym się samochodem dostawczym na rynku europejskim.Lider w swoim segmencie od 2014 roku i najlepiej sprzedający się samochód dostawczy w 2020 roku, Ducato jest niekwestionowanym liderem w segmencie „large van” na 13 europejskich rynkach i jedyny został stworzony specjalnie jako baza dla kamperów. W ostatnich 10 latach ponad 500 000 rodzin w Europie wybrało Ducato jako bazę do zabudowy dla swojego samochodu kempingowego, dzięki szerokiej gamie wariantów nadwozia, regularnemu, kwadratowemu kształtowi przedziału ładunkowego, wydajności silników i przyjemności prowadzenia. Baza do zabudowy kampera Ducato została zaprojektowana i opracowana we współpracy z największymi europejskimi producentami pojazdów rekreacyjnych, by zaoferować najlepsze możliwe rozwiązania. Wakacje na pokładzie bestsellera Fiata Professional to idealny wybór, by połączyć przygodę i wolność z bezpieczeństwem i spokojem we własnych „czterech ścianach”. W ubiegłym roku wiele rodzin skorzystało z tego rodzaju wypoczynku, spędzając czas na świeżym powietrzu, w bezpiecznym, samowystarczalnym kamperze, łatwym do czyszczenia i dezynfekcji.

Nowe technologie i ugruntowana jakość w kierunku zerowej emisji, dzięki E-Ducato.

Już w momencie premiery Fiat Ducato ujął Klientów swoją solidnością i niezawodnością. Już od pierwszej generacji modelu, Klienci wybierający Ducato, docenili nie tylko jego stabilność, ale także wszechstronność i łatwość obsługi. Prekursor nowej koncepcji samochodu dostawczego jest niekwestionowanym liderem w swoim segmencie, ze sprzedażą ponad 3 milionów egzemplarzy. Wszystkie te cechy, docenione przez szeroką rzeszę Klientów, którzy użytkują model do różnych zawodowych „misji” w całej Europie, zmienią się w kierunku zerowej emisji dzięki w pełni elektrycznej wersji Ducato. Zaprojektowany i skonstruowany zgodnie z najbardziej zaawansowanymi standardami jakościowymi marki Fiat Professional, E-Ducato będzie dostępny we wszystkich wariantach nadwozia i z taką samą pojemnością przestrzeni ładunkowej, co tradycyjny Ducato, od 10 m3 do 17 m3, a także z najlepszą ładownością na rynku, osiągającą aż 1950 kg. W ofercie dostępne będą również różne opcje akumulatorów zapewniające zasięg od 230 do ponad 360 km w typowym miejskim cyklu dostaw, gotowe na wyzwania ostatniej mili.


Sukces nie tylko europejski.

Ducato ma już ugruntowaną pozycją w Europie, o czym świadczy jego nowy rekord, ale „globalny ambasador” marki Fiat Professional jest od pewnego czasu także bestsellerem w Rosji, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie i w Australii. Obecnie sprzedawany jest jako wydajny „van of the world” w ponad 80 krajach, w tym w Ameryce Północnej jako ProMaster marki RAM.


Filtruj wyniki

Skontaktuj się z

O FIRMIE JATA

Firma JATA SP. Z O.O. powstała w 1997 roku. Na podstawie podpisanej umowy dealerskiej stała się Autoryzowanym Dealerem Fiat Auto Poland S.A. Te 20 lat to ciągły proces inwestycyjny, rozwój infrastruktury oraz doskonalenie naszej kadry pracowniczej...

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najciekawsze artykuły, informacje o konkursach i promocjach, najciekawsze dyskusje na forum zapisz się na nasz newsletter.