Wideorozmowa

Wynajem kampera

Jeśli szukasz właśnie komfortowego, bezpiecznego i ekonomicznego pojazdu, który zabierze Cię wszędzie, gdzie tylko chcesz, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wypożyczenie kampera w naszej wypożyczalni to doskonały sposób na spędzenie upragnionego wypoczynku w atrakcyjnej cenie. Oferujemy wynajem kamperów zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm. Posiadamy szeroki wybór najbardziej komfortowych modeli, które są bardzo łatwe w obsłudze, idealne nawet na bardzo długie trasy i przeznaczone do podróżowania z całą rodziną od spokojnych weekendów za miasto aż po dalekie wyprawy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Wynajem kamperów - profesjonalna wypożyczalnia

Podróżuj wygodnie, gdzie chcesz i kiedy chcesz pojazdami w najlepszym standardzie! Nasze pojazdy można wypożyczyć zarówno na jeden dzień, jak i na dłuższy okres. Wystarczy jedynie mieć skończone 26 lat oraz posiadać prawo jazdy kat. B minimum 3 lata – nie potrzebujesz żadnych specjalnych licencji. Ponadto dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym Klientom możliwie elastyczną ofertę wynajmu kampera w atrakcyjnej cenie, bez limitu kilometrów. Nie pobieramy również opłat za wyposażenie (grill, stół, 4 krzesła, bagażnik rowerowy na 4 rowery). Nasi Klienci mogą skorzystać także z opcji wyposażenia dodatkowego, takiego jak rower elektryczny czy hulajnoga górska, które dostępne jest za dodatkową opłatą.

Wypożyczenie kampera - cena

Cena za wynajem kampera zależy od kilku czynników takich jak czas i okres wypożyczenia - im dłuższy okres, tym niższy jest jego dobowy koszt, im niższy sezon (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec) tym niższa cena niż w przypadku wysokiego sezonu (majówka, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień). Ponadto w przypadku dużych okresów wypożyczenia nasi Klienci mogą liczyć na atrakcyjny rabat. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości i pomożemy w dobraniu oferty wynajmu na miarę Twoich potrzeb.

Wyszukaj samochód

Skontaktuj się z

O FIRMIE JATA

Firma JATA SP. Z O.O. powstała w 1997 roku. Na podstawie podpisanej umowy dealerskiej stała się Autoryzowanym Dealerem Fiat Auto Poland S.A. Te 20 lat to ciągły proces inwestycyjny, rozwój infrastruktury oraz doskonalenie naszej kadry pracowniczej...

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najciekawsze artykuły, informacje o konkursach i promocjach, najciekawsze dyskusje na forum zapisz się na nasz newsletter.