Zabudowy

Fiat to nie tylko samochody osobowe i dostawcze.

Fiat to świat specjalistycznych zabudów - wybierz coś dla siebie lub wspólnie zaplanujemy specjalny samochód dla Twojej Firmy.

Zabudowy na samochodach dostawczych Fiata realizowane są głównie na bazie flagowych modeli Ducato i Doblò Cargo. Samochody te są niezastąpione dzięki możliwości dostosowywania ich wnętrza oraz parametrów technicznych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zabudowy uwzględniają bowiem wszystkie wymogi związane ze specyfiką i komfortem pracy ich użytkowników, nawet tak wymagających jak personel medyczny, jednostki straży pożarnej czy pogotowia energetycznego, a także innych służb sektora publicznego, dzięki czemu spełniają wszelkie nawet najbardziej wymagające potrzeby swoich użytkowników.

Niewątpliwym atutem samochodów specjalistycznych Fiata, obok ich ładowności, funkcjonalności, ekonomiczności czy atrakcyjnej ceny, jest przede wszystkim możliwość dostosowania każdej z zabudów do indywidualnych potrzeb transportowych Klienta.

Należy ponadto dodać, że wszystkie samochody dostawcze Fiata o specjalistycznych zabudowach posiadają homologację oraz branżowe certyfikaty. Fachowa pomoc i bogate doświadczenie naszych pracowników pomoże Państwu wybrać odpowiednią zabudowę dostosowaną do potrzeb Państwa działalności.


SKRZYNIE I PLANDEKI

Zabudowy skrzyniowe można dostosować do wymogów nawet najbardziej wymagających klientów.
Ze względu na szerokie możliwości zastosowań zabudów skrzyniowych możemy wyróżnić kilka wariantów:
– burtofirana lub firana, obustronna lub jednostronna – z plandeką zapinaną na linkę celną – z regulacją wysokości dwu lub trójstopniową – z dachem przesuwnym bądź aluminiowymi drzwiami tylnymi itd. Lekkie zabudowy skrzyniowe w całości wykonywane są z aluminium, dzięki czemu uzyskujemy najniższą możliwą wagę.Taką zabudowę możemy "uzupełnić" kabiną sypialną oraz ogrzewaniem postojowym Webasto lub Eberspächer


ZABUDOWY PODŁOGI I BOKÓW


Zabudowa podłogi i boków to przede wszystkim bezpieczeństwo. Dzięki najnowszym rozwiązaniom jesteśmy w stanie przystosować Twój samochód dostawczy w taki sposób, aby przewożony towar
był dobrze zabezpieczony w trakcie jazdy. Ponadto kiedy towar lub ładunek uderza w trakcie jazdy o ściany auta powoduje wiele zniszczeń w samochodzie.

Proponujemy zabudowy podłogi z materiałów, które są bardzo wytrzymałe, odporne na ścieranie, działanie oleju, wody i kwasów. Korzystamy wyłącznie z trwałego certyfikowanego drewna lub bardzo wytrzymałego tworzywa. Idealnie dostosowana płyta podłogowa ma warstwę antypoślizgowa i jest montowana w jednej części, dzięki czemu jest odporna w przypadku załadunku palet bądź innych bardzo ciężkich ładunków. W podłodze montowane są miseczki, w których można znaleźć uchwyty do montażu pasów ładunkowych.

                                                                  
KONTENERY

Kontenery - to zabudowy, które charakteryzują się dużą ładownością oraz niepowtarzalnym wyglądem.
Budowane są pod indywidualny wymiar i oprócz swojej funkcji transportowej, powierzchnie boczne i tylna może stanowić idealny nośnik reklamowy. Zabudowy samochodów dostawczych typu kontener powinny być lekkie i praktyczne. Elementem wyróżniającym wszystkie nasze nadwozia są zabudowy międzyosiowe wykonane w oparciu o najnowszą technologię termoformowania. Oprócz estetycznego wyglądu poprawiają właściwości aerodynamiczne pojazdu. W jakim celu? Poprawiają komfort prowadzenia prowadzenia załadowanego pojazdu, pomagają zredukować zużycie paliwa. Zabudowy międzyosiowe w zabudowach kontenerowych można polakierować według wzornika marki, z wykorzystaniem lakieru metalicznego lub akrylowego.


WYWROTKI

Wywrotki - skrzynia otwarta z systemem wywrotu jedno, lub trójstronnego. Rama pośrednia stalowa. Podłoga wykonana ze stali wzmocnionej z punktami do mocowania ładunków. Burty stalowe lub aluminiowe. Siłownik renomowanych producentów, pompa SPX, sygnalizator dźwiękowy przy podnoszeniu platformy, sterowanie pilotem. Zabezpieczenie przed „wyładowaniem na kabinę".


LAWETY


Lawety to idealne rozwiązanie do przewożenia pojazdów. Może służyć do transportu między serwisami czy komisami. Doskonale sprawdza się jako pomoc drogowa.


ZABUDOWA WARSZTATOWA


Zdarza się, że na miejsce awarii należy przetransportować ekipę fachowców z odpowiednim sprzętem. Gdy takie zdarzenie nastąpi blisko warsztatu problem jest niewielki.
Ale w jaki sposób dostarczyć w odległe miejsce ludzi i sprzęt taki jak palnik acetylenowy z butlami, dużą szlifierkę kątową czy inne, specjalistyczne narzędzia?

Z pomocą przychodzą specjalizowane pojazdy wyposażone w odpowiedni osprzęt – warsztaty na kołach. Dzięki nim ludzie i sprzęt zostaną dowiezieni w jak najkrótszym czasie na miejsce
wystąpienia awarii. Wykorzystanie takich pojazdów zapewnia duży komfort pracowników – nie trzeba kompletować ad hoc niezbędnych narzędzi, nie jest konieczne szukanie odpowiedniego

 

Inne

Koniowozy - zabudowy do przewozu koni. Zabudowa dostosowana pod indywidualne potrzeby umożliwia nie tylko bezpieczne i pewne transportowanie zwierzęcia, ale także zapewnia mu komfortową podróż. W zabudowie przewidziane jest pomieszczenie na siodła i uprzęż. Zainstalowana jest wentylacja, paśniki, poidła, oraz specjalne oświetlenie, skonstruowane tak, aby nie drażnić konia.

Kampery - to świetny sposób na tanią i wygodną podróż, zaś dobrze dobrany samochód kempingowy czyni każdą wędrówkę przyjemnym doznaniem. Wybierając najlepszy samochód kempingowy dla siebie należy uwzględnić zatem swoje potrzeby oraz ilość osób korzystających z wozu. Im lepiej wóz zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika, tym większy komfort w czasie podróży.

Zabudowy kurierskie - Propozycja przeznaczona jest głównie dla firm kurierskich i pocztowych oraz dla szeroko rozumianej branży logistycznej. W zabudowie montujemy system półek ułatwiający dostęp do paczek i przesyłek. Drzwi przesuwne za siedzeniem kierowcy umożliwiają szybki dostęp do małych przesyłek, dzięki czemu kurier zmniejszy do minimum czas dostawy. Drzwi boczne przesuwne to szybki dostęp do przestrzeni ładunkowej zwłaszcza w miejscach, gdzie spotykamy ograniczoną ilość miejsca do parkowania. Dodatkowo niski próg załadunku i zamek centralny, a także dodatkowa przestrzeń w kabinie kierowcy, dzięki zamontowaniu zabudowy typu alkowa sprawiają,  że poruszanie się po mobilnym magazynie przesyłek będzie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Wyszukaj samochód

Skontaktuj się z

O FIRMIE JATA

Firma JATA SP. Z O.O. powstała w 1997 roku. Na podstawie podpisanej umowy dealerskiej stała się Autoryzowanym Dealerem Fiat Auto Poland S.A. Te 20 lat to ciągły proces inwestycyjny, rozwój infrastruktury oraz doskonalenie naszej kadry pracowniczej...

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najciekawsze artykuły, informacje o konkursach i promocjach, najciekawsze dyskusje na forum zapisz się na nasz newsletter.