Wideorozmowa

Części zamienne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów naszej firmy, robimy wszystko, aby w naszym asortymencie znaleźli wszystko, czego potrzebują do swoich pojazdów. Wśród propozycji, poza samymi samochodami i usługami serwisowymi, oferujemy również oryginalne części do aut koncernu Stellantis, który produkuje samochody marki Fiat, Citroen, Peugeot, Jeep, Alfa Romeo, Opel. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej hurtowni, w której z łatwością każdy z naszych klientów znajdzie coś dla siebie!Części samochodowe – Fiat, Citroen, Peugeot, Jeep, Alfa Romeo, Opel


Nie jest żadną tajemnicą, że nawet najlepsze samochody od czasu do czasu wymagają pewnych napraw i serwisowania. Aby zapewnić pojazdowi najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz móc cieszyć się bezawaryjną jazdą kolejne setki, a nawet tysiące kilometrów, warto wybierać oryginalne części zamienne.

Fiat to włoska marka, która swoją popularność na światowym rynku zdobyła dzięki produkcji popularnego “malucha”, który swojego czasu był głównym środkiem transportu większości Polaków. Dziś firma ma na swoim koncie znacznie więcej, dużo bardziej zaawansowanych pojazdów, do których bez problemu znajdą Państwo części zamienne w naszej ofercie.

Fiat produkuje zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, crossovery, minivany, vany, a także suvy. Niezależnie od tego, jaki model Państwo posiadają, dzięki naszej hurtowni mogą Państwo zaopatrzyć się w oryginalne części zamienne oraz wszystkie akcesoria, których potrzebujecie do swoich pojazdów. Dzięki nim możliwy będzie w pełni profesjonalny serwis oraz naprawa uszkodzonych lub zużytych elementów. Natomiast jazda zyska na niepodważalnym komforcie oraz bezpieczeństwie, jakich nie doświadczyli Państwo jeszcze nigdy wcześniej.

Nasza hurtownia części Fiat, Citroen, Peugeot, Jeep, Alfa Romeo, Opel oferuje wyłącznie oryginalne komponenty, które spełniają surowe normy i wymagane certyfikatami parametry. Dzięki temu proponowane przez nas elementy są nie tylko najwyższej jakości, ale także charakteryzują się doskonałą trwałością, odpornością na uszkodzenia i zapewniają prawidłowe osiągi każdego samochodu.

Są Państwo zainteresowani naszą ofertą elementów zamiennych? Zachęcamy do składania zapytań drogą telefoniczną lub mailową. Zamówienia mogą być realizowane zarówno dla klientów detalicznych, jak i hurtowych, które mogą Państwo samodzielnie odebrać w naszej hurtowni lub złożyć zamówienie z wysyłką pod wskazany adres – zapraszamy!

 akcWojciech Czaiński
Doradca Klienta
tel + 48 513 192 386
w.czainski@jata.com.pl
Waldemar Szychta
Kierownik Magazynu
tel: + 48 519 188 170
w.szychta@jata.com.pl

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
sobota - od 9:00 do 13:00


O FIRMIE JATA

Firma JATA SP. Z O.O. powstała w 1997 roku. Na podstawie podpisanej umowy dealerskiej stała się Autoryzowanym Dealerem Fiat Auto Poland S.A. Te 20 lat to ciągły proces inwestycyjny, rozwój infrastruktury oraz doskonalenie naszej kadry pracowniczej...

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najciekawsze artykuły, informacje o konkursach i promocjach, najciekawsze dyskusje na forum zapisz się na nasz newsletter.