Wideorozmowa

Części zamienneZapraszamy do naszego sklepu z częściami i akcesoriami samochodowymi. Oferujemy oryginalne części zamienne i akcesoria do samochodów:


Fiat osobowe, Fiat dostawcze, Alfa Romeo, Lancia, Hyundai, Iveco, Citroen, Peugeot


DLACZEGO ORYGINALNE? Oryginalne części zamienne naturalny wybór! Dzięki zachowaniu surowych norm w fazie procesu produkcji oraz spełnieniu wymaganych certyfikatami parametrów, oryginalne części zapewniają wysoką jakość, trwałość, prawidłowe osiągi samochodu, komfort użytkowania, a przede wszystkim bezpieczeństwo podróży.

 akc


Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną oraz wysyłkową. Zapraszamy do współpracy warsztaty naprawcze oraz firmy prowadzące sprzedaż części.


Wojciech Czaiński
Doradca Klienta
tel + 48 513 192 386
w.czainski@jata.com.pl
Waldemar Szychta
Kierownik Magazynu
tel: + 48 519 188 170
w.szychta@jata.com.pl

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
sobota - od 9:00 do 13:00


O FIRMIE JATA

Firma JATA SP. Z O.O. powstała w 1997 roku. Na podstawie podpisanej umowy dealerskiej stała się Autoryzowanym Dealerem Fiat Auto Poland S.A. Te 20 lat to ciągły proces inwestycyjny, rozwój infrastruktury oraz doskonalenie naszej kadry pracowniczej...

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najciekawsze artykuły, informacje o konkursach i promocjach, najciekawsze dyskusje na forum zapisz się na nasz newsletter.