Wideorozmowa

Przyczepy kempingowe Sterckeman w JACIE

Oferta przyczep marki Sterckeman w JACIE

Marka Sterckeman należy do grupy Trigano i istnieje na rynku blisko 50 lat. Położona wśród winnic w dolinie Rodanu w regionie Ardèche we Francji, TRIGANO VDL projektuje i produkuje kampery i kampery. Jest to największa fabryka grupy Trigano produkuje 12 000 przyczep rocznie, sprzedaje w ponad 30 krajach. 

Co wyróżnia przyczepy Sterckeman:

1. NIEPOWTARZALNY DESIGN. Przyczepy kempingowe to połączenie nowoczesności, elegancji i praktyczności, to modny wygląd. Przyczepy Sterckeman umeblowane są dla optymalnego komfortu na co dzień. Jakość wykończenia, gościnne, wygodne wnętrze pozwalające cieszyć się wakacjami w całkowitym spokoju umysłu.

2. EXCLUSIVE IRP TECHNOLOGY. Przyczepy kempingowe są wyposażone w ekskluzywną technologię produkcji o nazwie IRP. Zalety IRP to lepsza izolacja, większa odporność i lepsza ochrona. Izolacja XPS, wyjątkowo twarda i stabilna pianka hydrofobowa o wysokiej izolacyjności akustycznej i termicznej. Wysokowydajne połączenie drewna i kompozytu, wzmacnia strukturę ścian, dachów i podłogi poprzez połączenie długowieczności kompozytu z wyjątkową wytrzymałością litego drewna.

3.WYDAJNY SYSTEM GRZEWCZY. Ogrzewanie gazowe: ciągła i precyzyjna regulacja temperatury, równomierne rozprowadzanie ciepła. SYSTEM CARAHEAT to podwójna dystrybucja gorącego powietrza i szybka temperatura, ogrzewanie podłogowe: atrakcyjne, ergonomiczne i ciche.

4. LODÓWKA XL FREEZE. Gwarantowana autonomia, nawet podczas postojów, unikalny, praktyczny design, doskonale zintegrowana, zapewnia 150 L przestrzeni magazynowej, w tym 15 l przestrzeni zamrażarki, konstrukcja modułowa.

5. KOMFORTOWE MATERACE o grubości 12 cm, 15 cm lub 17 cm  w zależności od modelu. Termoregulowany materac o składzie 100% polyester, z pianki,  która nie jest szkodliwa dla naszego zdrowia lub środowiska. Wyprodukowany we Francji, oeko-tex klasa 1: pokrowiec na materac bez szkodliwych substancji


      2 LATA GWARANCJI NA PRZYCZEPĘ                 7 LAT GWARANCJI NA WNIKANIE WODYFiltruj wyniki

Skontaktuj się z

O FIRMIE JATA

Firma JATA SP. Z O.O. powstała w 1997 roku. Na podstawie podpisanej umowy dealerskiej stała się Autoryzowanym Dealerem Fiat Auto Poland S.A. Te 20 lat to ciągły proces inwestycyjny, rozwój infrastruktury oraz doskonalenie naszej kadry pracowniczej...

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najciekawsze artykuły, informacje o konkursach i promocjach, najciekawsze dyskusje na forum zapisz się na nasz newsletter.