Wideorozmowa

Kampery w Jacie !!

PERFEKCYJNY KAMPER ??

Luksusowy kamper, który sprawi, że rodzinne wakacje już nigdy nie będą takie same, sprytny Van z napędem 4x4 dający nieograniczone możliwości dotarcia w miejsca trudno dostępne czy kompaktowy mini van do codziennego użytku i przeżywania przygody zawsze kiedy chcesz?

Od teraz w Jacie nie tylko dobierzemy najlepszy samochód do Twojej profesjonalnej działalności, ale również zaproponujemy Ci samochód, dzięki któremu Twój odpoczynek nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Jesteśmy dealerem kamperów marek Benimar, Eura Mobil oraz Karmann. Oferujemy pełną gamę od małych mini vanów, przez vany po luksusowe w pełni zintegrowane kampery. Nasze kampery dostępne są na podwoziach Fiat Professional, Ford oraz Mercedes.
Filtruj wyniki

Skontaktuj się z

O FIRMIE JATA

Firma JATA SP. Z O.O. powstała w 1997 roku. Na podstawie podpisanej umowy dealerskiej stała się Autoryzowanym Dealerem Fiat Auto Poland S.A. Te 20 lat to ciągły proces inwestycyjny, rozwój infrastruktury oraz doskonalenie naszej kadry pracowniczej...

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najciekawsze artykuły, informacje o konkursach i promocjach, najciekawsze dyskusje na forum zapisz się na nasz newsletter.