Wideorozmowa

Nowy elektryczny Fiat e-Ducato | Fiat Professional

Pojazdy elektryczne stanowią nasza przyszłość i z roku na rok stanowią coraz większy odsetek aut poruszających się po drogach. Marka Fiat udowadnia jednak, że elektrycznymi pojazdami nie muszą być tylko niewielkie osobówki, ale także pojemne samochody dostawcze, wykorzystywane do pracy. Właśnie takim autem jest nowoczesny Fiat e-Ducato, który będzie w stanie sprostać potrzebom firm działających w różnorodnych branżach.

Zalety nowego Fiata e-Ducato

Jego podstawową zaletą jest bardzo duży zasięg. Można zdecydować się na model o trzech modułach mających moc po 47 kWh i zapewniających zasięg do 230 km lub wyposażony w pięć modułów mających moc na poziomie 79kWh i pozwalających przejechać nawet 360 km.

Dzięki nowoczesnej wtyczce, współpracującej zarówno z zasilaniem AC, jak i DC, Fiat e-Ducato pozwala na cztery różne opcje ładowania. Takie rozwiązanie sprawia, że uzupełnienie zapasów energii będzie jeszcze łatwiejsze.

Ponadto, pojazd jest wyposażony w akumulatory równoległe, dzięki którym, będzie on w stanie kontynuować jazdę nawet wtedy, gdy jeden z modułów ulegnie awarii. Wszystko pozwala monitorować nowoczesna jednostka kontrolna.

Różne rodzaje zabudowy

Pojazd doskonale sprawdzi się jako auto dostawcze przystosowane do przewozu towarów, jak i transportowe do przewozu osób. Dzięki temu Fiat e-Ducato będzie w stanie sprostać różnorodnym potrzebom firm.

Elektryczny samochód dostawczy – zalety

Bezsprzeczną zaleta samochodów elektrycznych jest fakt, że są przyjaźniejsze dla środowiska. Świadomość bycia “eko” nie jest jednak jedyną korzyścią jaka płynie z korzystania z nich. Poruszając się pojazdem elektrycznym możemy korzystać z ulg finansowych i mieć dostęp do stref w centrach miast, do których nie wolno wjeżdżać pojazdami spalinowymi. Ponadto, auta elektryczne pozwalają na znaczne oszczędności finansowe.

Filtruj wyniki

Skontaktuj się z

O FIRMIE JATA

Firma JATA SP. Z O.O. powstała w 1997 roku. Na podstawie podpisanej umowy dealerskiej stała się Autoryzowanym Dealerem Fiat Auto Poland S.A. Te 20 lat to ciągły proces inwestycyjny, rozwój infrastruktury oraz doskonalenie naszej kadry pracowniczej...

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najciekawsze artykuły, informacje o konkursach i promocjach, najciekawsze dyskusje na forum zapisz się na nasz newsletter.