Wideorozmowa

Serwis


srws 

 Mamy wiedzę, doświadczenie, świetnie wyszkolonych mechaników-specjalistów,
najnowocześniejsze narzędzia. Udzielamy gwarancji na części i usługi!
Szybkie naprawy? Czemu nie! Samochód zastępczy - oczywiście!

...już dziś umów się na wizytę i skorzystaj z szeregu atrakcyjnych promocji!!!

519 188 168


Jako firma z 20-sto letnim stażem mamy ogromne doświadczenie w obsłudze serwisowej zarówno samochodów osobowych jak i dostawczych. Nasz warsztat jest wyposażony w nowoczesne stanowiska obsługujące samochody wszystkich marek.

Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem sieci Fiat Auto Poland i świadczymy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów marki Fiat i Fiat Professional. W roku 2012 przystąpiliśmy również do rozwijającej się sieci warsztatów Q-Serwis (powstały w spółce Intercars) - to gwarancja wysokiej jakości usług w połączeniu z konkurencyjnymi cenami.

Oferujemy pełny zakres obsługi i napraw samochodów - przeglądy techniczne, diagnostykę komputerową, wymianę oleju, filtrów, świec zapłonowych i żarowych, pasków rozrządu, klinowych, naprawy sprzęgła i przegubów, regulację zbieżności, naprawy układów elektronicznych i elektrycznych, montaż instalacji gazowych, montaże haków holowniczych, świateł ledowych itp. Ponadto przekładamy opony i zapewniamy ich sezonowe przechowanie.

Zapewniamy bezpłatne i profesjonalne doradztwo techniczne, a wycenę robimy również na telefon lub email.


Dodatkowo, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów nasz zespół stale opracowuje nowe sezonowe promocje, które pozwalają na oszczędności i odpowiednie dbanie o Państwa samochód. Zobacz Promocje.

 

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - piątek od 8:00 do 17:00
sobota - od 8:00 do 13:00

O FIRMIE JATA

Firma JATA SP. Z O.O. powstała w 1997 roku. Na podstawie podpisanej umowy dealerskiej stała się Autoryzowanym Dealerem Fiat Auto Poland S.A. Te 20 lat to ciągły proces inwestycyjny, rozwój infrastruktury oraz doskonalenie naszej kadry pracowniczej...

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najciekawsze artykuły, informacje o konkursach i promocjach, najciekawsze dyskusje na forum zapisz się na nasz newsletter.