Wideorozmowa

O firmie

o firmie

CHCESZ KUPIĆ SAMOCHÓD BEZ WYCHODZENIA Z DOMU? ZADZWOŃ DO NASZEGO DORADCY!

Firma Jata Spółka z o.o. powstała w 1997 roku. Na podstawie podpisanej umowy dealerskiej stała się Autoryzowanym Dealerem Fiat Auto Poland S.A.

Te 22 lata to ciągły proces inwestycyjny, rozwój infrastruktury oraz doskonalenie naszej kadry pracowniczej. Główne działania to sprzedaż nowych samochodów dostawczych, świadczenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, sprzedaż części zamiennych, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych a także usług finansowych i ubezpieczeniowych. Wraz ze sprzedażą samochodów nowych prowadzimy odkup i sprzedaż samochodów używanych, sprzedaż produktów finansowych oraz ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i życiowych.

Stacja serwisowa wykonuje wszystkie naprawy specjalistyczne, montaże dodatkowego wyposażenia oraz obsługi okresowe pojazdów. Okres wielu lat naszej działalności pozwolił na wypracowanie odpowiedniego wizerunku firmy wśród naszych klientów oraz ugruntował mocną pozycję na naszym rynku lokalnym.

W 2021 roku wprowadziliśmy do oferty samochody kempingowe. Oferujemy pełną gamę od małych mini vanów przez vany po luksusowe w pełni zintegrowane kampery. Nasze kampery dostępne są na podwoziach Fiat Professional, Ford oraz Mercedes. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.kamperyswidnica.pl


Wyszukaj samochód

Skontaktuj się z

O FIRMIE JATA

Firma JATA SP. Z O.O. powstała w 1997 roku. Na podstawie podpisanej umowy dealerskiej stała się Autoryzowanym Dealerem Fiat Auto Poland S.A. Te 20 lat to ciągły proces inwestycyjny, rozwój infrastruktury oraz doskonalenie naszej kadry pracowniczej...

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najciekawsze artykuły, informacje o konkursach i promocjach, najciekawsze dyskusje na forum zapisz się na nasz newsletter.