Wideorozmowa

Wynajem samochodów

Flota samochodów dostawczych i osobowych


Chcąc sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów wprowadziliśmy usługę wypożyczania samochodów. Jest ona dedykowana zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Dokładamy starań, by zapewnić możliwie elastyczną i atrakcyjną cenowo ofertę. Można u nas wynająć pojazd zarówno na jeden dzień, jak i czternaście dni lub dłużej. Im dłuższy jest okres wynajmu, tym niższy jest jego koszt dobowy. Przy wypożyczeniu auta na dłużej niż czternaście dni, ceny ustalamy indywidualnie.

Auta dostawcze


Nasza oferta obejmująca pojazdy dostawcze to świetne rozwiązanie dla osób, które prowadzą własną firmą. Wynajem auta stanowi pomoc w sytuacji, gdy w pewnym okresie trzeba przewieźć więcej towarów. Jest to także dobre rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które nie chcą rozbudowywać swojej floty i ponosić przy tym znacznych kosztów.

Dokładamy starań, by flota była zróżnicowana obejmowała zarówno większe, jak i mniejsze pojazdy. W przypadku osób, które potrzebują samochodu do transportu znacznych ilości towarów na większych dystansach, dostępny jest np. Fiat Ducato z plandeką oraz sypialnią. Dostępne są także pojazdy do transportu większej liczby osób. Fiat Talento posiada 9 miejsc i jest idealny np. wyjazd rodzinny lub pracowniczy.

Nasze auta dostawcze to także doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych, które potrzebują przewieźć ładunek o dużych gabarytach.

Auta osobowe


Potrzebujesz komfortowego pojazdu, którym wygodnie będziesz poruszać się zarówno po mieście, jak i poza nim? W naszej ofercie znajdziesz odpowiedni pojazd. Fiat Tipo to świetne auto miejskie. Nasza oferta idealnie nadaje się dla osób, które planują wyjazd np. na urlop lub są w mieście na pewien czas i chciałyby zapewnić sobie komfort poruszania się autem.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?


Każde z naszych aut na wynajem jest zadbane i przechodzi częste przeglądy techniczne. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że pojazdy, które im oferujemy, są w świetnym stanie i będą w stanie sprostać swoim zadaniom. Dokładamy starań, by nasza oferta była możliwie najbardziej elastyczna, a różnorodność floty pozwalała na wybór odpowiedniego pojazdu.
             

  Samochód dostawczy typu Fiat Ducato Furgon

1-3 dni 220 zł/ doba (ceny netto)
4-7 dni 200
8-14 dni 180
powyżej 14 cena ustalana indywidualnie
dobowy limit kilometrów 400 (ponad imit 25gr/km)
kaucja 2.000 zł
paliwo On


 

                

 Fiat Ducato z plandeką 10 EP i z sypialnią

1-3 dni 220 zł/ doba (ceny netto)
4-7 dni 200
8-14 dni 180
powyżej 14 cena ustalana indywidualnie
dobowy limit kilometrów 400 (ponad limit 25gr/km)
kaucja 2.000 zł
 paliwo On
         

           Samochód 9-cio osobowy Fiat Talento

1-3 dni 220 zł/ doba (ceny netto)
4-7 dni 200
8-14 dni 180
powyżej 14 cena ustalana indywidualnie
dobowy limit kilometrów 400 (ponad imit 25gr/km)
kaucja 2.000 zł
paliwo On

        

               Fiat Doblo Cargo MaxiFurgon 

1-3 dni 200 zł/ doba (ceny netto)
4-7 dni 180
8-14 dni 170
powyżej 14 cena ustalana indywidualnie
dobowy limit kilometrów 400 (ponad imit 25gr/km)
kaucja 2.000 zł
paliwo PB
       

                          Fiat Tipo 5-cio osobowy

1-3 dni 180 zł/ doba (ceny netto)
4-7 dni 170
8-14 dni

160

powyżej 14 cena ustalana indywidualnie
dobowy limit kilometrów 400 (ponad imit 25gr/km)
kaucja 2.000 limit
paliwo PB

KIEDY PRZYSŁUGUJE BEZPŁATNY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY samochód zastępczy dla poszkodowanego wynajmujemy bezgotówkowo, nie pobieramy kaucji ,nie ma limitu kilometrów, kwotę wynajmu uzyskujemy bezpośrednio od sprawcy lub Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Ubezpieczyciele dość często odmawiają prawa do samochodu zastępczego lub nie chcą uznać kosztów jego wynajmu – z nami nie musisz się tego obawiać we własnym zakresie odzyskamy kwotę za wynajem. Warunkiem zwolnienia z opłaty za korzystanie z samochodu zastępczego jest podpisanie umowy cesji wierzytelności w której Najemca wskaże sprawcę wypadku i firmę ubezpieczeniową, od której przysługuje mu prawo zwrotu kosztów najmu samochodu zastępczego za powstałą szkodę.


Okres na który przysługuje najem samochodu zastępczego to:

  • w przypadku szkody częściowej do dnia otrzymania kosztorysu naprawy lub kalkulacji szkody doliczając do tego okresu rzeczywisty czas naprawy pojazdu.
  • w przypadku szkody całkowitej na pełny czas likwidacji szkody najczęściej do dnia przelewu odszkodowania na konto poszkodowanego.


Warunki które należy spełnić aby otrzymać od nas auto zastępcze: 

  • potwierdzenie zgłoszenia szkody do ubezpieczyciela
  • podanie numeru szkody nadanego przez firmę ubezpieczeniową
  • skan oświadczenia sprawcy kolizji lub jeżeli na miejscu zdarzenia była policja, to potrzebny będzie numer rejestracyjny i numer polisy sprawcy w przypadku leasingu potwierdzenie zgody na użytkowanie pojazdu.
  • pojazd poszkodowanego powinien być zarejestrowany na terenie Polski


O FIRMIE JATA

Firma JATA SP. Z O.O. powstała w 1997 roku. Na podstawie podpisanej umowy dealerskiej stała się Autoryzowanym Dealerem Fiat Auto Poland S.A. Te 20 lat to ciągły proces inwestycyjny, rozwój infrastruktury oraz doskonalenie naszej kadry pracowniczej...

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najciekawsze artykuły, informacje o konkursach i promocjach, najciekawsze dyskusje na forum zapisz się na nasz newsletter.