Wideorozmowa

Wynajem samochodów

Flota samochodów dostawczych i osobowych.  


Chcąc sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów wprowadziliśmy usługę wypożyczania samochodów. Jest ona dedykowana zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Dokładamy starań, by zapewnić możliwie elastyczną i atrakcyjną cenowo ofertę. Można u nas wynająć pojazd zarówno na jeden dzień, jak i czternaście dni lub dłużej. Im dłuższy jest okres wynajmu, tym niższy jest jego koszt dobowy. Przy wypożyczeniu auta na dłużej niż czternaście dni, ceny ustalamy indywidualnie.

Auta dostawcze


Nasza oferta obejmująca pojazdy dostawcze to świetne rozwiązanie dla osób, które prowadzą własną firmą. Wynajem auta stanowi pomoc w sytuacji, gdy w pewnym okresie trzeba przewieźć więcej towarów. Jest to także dobre rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które nie chcą rozbudowywać swojej floty i ponosić przy tym znacznych kosztów.

Dokładamy starań, by flota była zróżnicowana obejmowała zarówno większe, jak i mniejsze pojazdy. W przypadku osób, które potrzebują samochodu do transportu znacznych ilości towarów na większych dystansach, dostępny jest np. Fiat Ducato z plandeką oraz sypialnią. Dostępne są także pojazdy do transportu większej liczby osób. Fiat Talento posiada 9 miejsc i jest idealny np. wyjazd rodzinny lub pracowniczy.

Nasze auta dostawcze to także doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych, które potrzebują przewieźć ładunek o dużych gabarytach.

Auta osobowe


Potrzebujesz komfortowego pojazdu, którym wygodnie będziesz poruszać się zarówno po mieście, jak i poza nim? W naszej ofercie znajdziesz odpowiedni pojazd. Fiat Tipo to świetne auto miejskie. Nasza oferta idealnie nadaje się dla osób, które planują wyjazd np. na urlop lub są w mieście na pewien czas i chciałyby zapewnić sobie komfort poruszania się autem.